GEZEGENİ ÖNEMSE, YARINI YAKALA

Dünyayı görmenize yardımcı oluyoruz ancak ne tür bir dünya görmek istiyorsunuz? Nikon’da yenilik, sürdürülebilir üretim veya iş gücümüzde ve iletişim kurma şeklimizde çeşitlilik ve kapsayıcılık ile her zaman daha iyi bir yol bulmaya çalışırız. Vizyonumuzda yakaladığınız anların ve anıların sadece bu yaşamda değil, gelecek nesiller için de önemli olduğu bir dünya var.

Nikon-NOOR İş Ortaklığı

Desteğimiz olmasaydı önemli hikâyeler anlatılamazdı. Bu nedenle NOOR fotoğraf ajansı ve kuruluşu ile uzun zamandır devam eden ortaklığımızla gurur duyuyoruz. Savunmasızların sesi olan ve uzun zamandır göz ardı edilen hayati sorunları vurgulayan belgesel fotoğrafçılarından oluşan öncü bir topluluk. NOOR iş ortaklarımız, anlatılması gereken hikâyelerin peşinden giden ve Nikon-NOOR Akademisi yoluyla yeni nesil foto muhabirlerine cesaret veren Nikon Marka Elçileridir.

Avrupa – Hepimiz Bu İşte Beraberiz

Tüm Avrupa genelinde, yerel çevre ve topluluklarımıza yardım ediyoruz. Bunu sponsorlukları, bağışları ve eğitimi içeren işbirlikleri üzerinden yapıyoruz. Ve bunu sadece kurumsal programlarımız ile yapmıyoruz; ülkelerini daha temiz, daha güvenli ve daha çevre dostu yerler haline getirmelerine yardımcı olmak için çalışanlarımızı da zaman ayırmaya teşvik ediyoruz. Hepimiz birlikte çalışırsak, değişim için yenilmez bir güç haline geliriz.

Sürdürülebilir Dünya için Yeni Çözümler

Sürdürülebilirliğe üç ana yoldan yaklaşıyoruz: toplumun karşılaştığı zorlukların üstesinden gelebilecek yenilikçi teknolojiler kullanma, çevresel sorunlara daha etkili kaynaklar ve daha az karbon ayak izi kullanarak yanıt verme, oldukça etik standartlar ile çeşitli iş gücü ve tedarik zincirini sürdürerek kurumsal sosyal sorumluluk kuruluşumuzu güçlendirme. İşimizin tüm alanlarında aktif olarak sürdürülebilir çözümler arıyoruz.