15-08-2019

NIKON, EISA AWARDS 2019-2020'DE İKİ FARKLI KATEGORİDE ALDIĞI "KATEGORİSİNİN EN İYİSİ" ÖDÜLÜYLE BOY GÖSTERİYOR

Amsterdam - Hollanda, 15 Ağustos 2019: Nikon bugün, EISA Awards 2019-2020'de Nikon Z 6'nın "Camera of the Year" (Yılın Fotoğraf Makinesi) ödülünü ve NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S'nin "Professional Standard Zoom Lens" (Profesyonel Standart Zoom Objektif) ödülünü kazandığını gururla duyuruyor. Nikon'un aynasız fotoğraf makinesi sistemi ürünlerinin layık görüldüğü bu ödüller, Nikon'un fotoğrafçılarına yönelik pazara öncülük eden yenilikler geliştirmeye olan çabasının bir karşılığı olma niteliğini taşıyor.

Bu, Nikon Z 6'nın Nisan ayında TIPA World Award'da "Best Full Frame Camera Expert" (En İyi Tam Çerçeve Fotoğraf Makinesi) ödülünü kazanmasından sonra bu yılki ikinci ödülü. Bu arada, NIKKOR S serisi objektif serisinin kupa dolabı da NIKKOR Z 14-30mm f/4 S objektifin TIPA'nın "Best Mirrorless Wide Angle Zoom Lens" (En İyi Aynasız Geniş Açılı Zoom Objektif) kategorisindeki zaferini içerecek şekilde güncellenmiş oldu. EISA ödülleri, Nikon Z serisinin "Red Dot Award: Product Design 2019"da layık görüldüğü unvanını takiben layık görüldüğü en yeni ödül olma niteliğini taşıyor ve Nikon'un sıra dışı optik performans ile optik kültürüne liderlik etmeye olan taahhüdünü yeniden doğruluyor.

EISA, Nikon Z 6 için "Camera of the Year" 2019-2020'nin galibi yorumunu yapıyor

Nikon, sezgisel kavrama ve sağlam gövde yapısıyla neredeyse her türlü çekim koşulunda mükemmel görüntüler sunan mükemmel bir fotoğraf makinesi yapmış. Bu fotoğraf makinesinin otomatik netleme sistemi, konu çerçevenin neresinde olursa olsun doğru netleme yapmaya olanak tanıyan Göz Takibi AF'yi barındırıyor. Büyük ve keskin görüntü sunan elektronik vizör, görüntülerinizin tam anlamıyla doğru önizlemesini sunarken, gövde içi görüntü sabitleyici, F objektif yuvalı DSLR objektifler dahil olmak üzere kullandığınız her objektifle resimlerinizin keskin olmasını sağlamanıza yardımcı oluyor. Sebebi çok basit, bu ciddi fotoğrafçılar için en iyi çok yönlü fotoğraf makinesidir.

EISA, NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S için "Professional Standard Zoom Lens" 2019-2020'nin galibi yorumunu yapıyor

NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S, Nikon Z fotoğraf makinesi sistemine yönelik hızlı ve profesyonel bir standart zoom objektiftir. Sağlam ve dayanıklıdır; parlama ve gölgelenmeyi azaltmak için Nano Kristal kaplama ve yeni ARNEO kaplama kullanılırken, ön ve arka mercekleri toz, yağ ve nemi uzaklaştırmaya yarayan flor kaplamaya sahiptir. Özelleştirilebilir kontrol halkası sayesinde, fotoğrafçılar diyafram açıklığını veya pozlama telafisini kolayca ayarlayabilirken, objektif gövdesi üzerindeki OLED panel ise diyafram açıklığını, netleme mesafesini ve odak uzaklığını görüntülemeye yarar. Yüksek çözünürlük ve çekici bokeh görüntülerini birleştiren çarpıcı optik performansıyla bu objektif, Nikon Z serisi fotoğraf makineleri için mükemmel bir yol arkadaşıdır.

European Imaging and Sound Association (EISA) ödülleri, en ileri teknolojiyi ve arzu edilen özellikleri sınıf lideri performansla birleştiren yeni inovasyonları kutluyor. Kurul, dünya genelinde 29 ülkenin en saygı duyulan özel ilgi alanı dergilerinden 55'i arasında yürütülen benzersiz ve uzun ömürlü bir iş birliğinden meydana geliyor. Yıldan yıla değişen ödül kategorileri, ürün tasarımının ve bağlantı olanaklarının evrimini yansıtıyor.

Daha fazla bilgi için, lütfen EISA web sitesini ziyaret edin: https://www.eisa.eu/
Nikon’un ödüllü ürünleri hakkında daha fazla bilgi için, lütfen www.europe-nikon.com adresini ziyaret edin.