28-10-2021

NIKON, ÜCRETSİZ SANAL ETKİNLİK İLE Z 9 MODELİNE ÖZEL ERİŞİM SUNUYOR

#NikonDays etkinliği, 5 Kasım'da 14.00 – 22.00 saatleri arasında gerçekleşecek

Amsterdam - Hollanda, 28 Ekim 2021: Nikon, 28 Ekim'de piyasaya sürülen en gelişmiş amiral gemisi fotoğraf makinesi Z 9 da dâhil olmak üzere Z serisi sistemini kutlamak için özel bir sanal etkinliğin ayrıntılarını duyurmaktan mutluluk duyar.

Markanın popüler #NikonDays etkinliği, 5 Kasım'da 14.00 ile 22.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Etkinlikte saatlerce benzeri görülmemiş erişimin yanı sıra Nikon'un yeni kahraman ürününün perde arkasına bir bakış sunulacak.

Fotoğraf meraklıları ve profesyoneller; Fransızca, İngilizce ve Almanca dillerinde oturumlara katılabilecekler. Nikon'un, Avrupa'nın dört bir yanından gelen tanınmış vahşi yaşam, spor, otomotiv, moda ve düğün fotoğrafçılarıyla yakından ve kişisel olarak tanışma fırsatı sunan Zoom ürün sunumları ve yuvarlak masa toplantıları yapılacak. Z 9, Z Sistemi ve çeşitli NIKKOR objektiflerine derinlemesine bakışlar da yer alacak.

Etkinliğe katılım ücretsizdir. Konu ne olursa olsun, ilham verici ve dolu dolu etkinlik programının merkezinde, fotoğrafçıların durağan görüntü ve videolardaki yaratıcılık potansiyellerini nasıl gerçekleştirebilecekleri konusundaki tavsiye ve öneriler yer alacak.

Sırasıyla İngilizce, Fransızca ve Almanca olarak seçilebilecek üç eş zamanlı etkinlik yapılacak.

Kırmızı Sahne (İngilizce)

Burada katılımcılar; Amy Shore, Ashley, Jered Gruber ve Brett Florens da dâhil olmak üzere ilham verici fotoğrafçıların yanı sıra fotoğraf yarışmaları, ürün tanıtımları ve röportajlara katılan Nikon uzmanlarını dinleyebilecekler.

Yeşil Sahne (Almanca)

Katılımcılar; Willi Rolfes, Ava Pivot, Christian Ammann, Heike Jasper ve Jan Vincent gibi fotoğrafçıların yanı sıra moda fotoğrafçılığı, portre fotoğrafçılığı ve daha fazlasını içeren çekimler de dâhil olmak üzere öğleden sonraki oturumlara katıldıkları için Nikon uzmanlarından bir şeyler öğrenebilecekler.

Mavi Sahne (Fransızca)

Vincent Lambert, Little Shao, François Lamoureux ve Emmanuel Pampuri gibi ilham verici fotoğrafçılar, katılımcılarla Z 9 deneyimlerini tartışmak ve dans fotoğrafçılığı çekimleri yapmak için Nikon uzmanlarıyla bir araya gelecekler.

Programın yanı sıra saatlerce ek özel içerikler talep üzerine sunulacak, yani etkinlik sona erdikten sonra bile içeriklere erişilebilecek.

Etkinliğe katılmak için buradan kaydolabilirsiniz: https://nikondays.nikoneurope.com
Tam program listesine erişmek için https://nikondays.nikoneurope.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Nikon Hakkında

Nikon, dünyanın önde gelen görüntüleme ürün ve hizmetleri sağlayıcısıdır. Tüketici ürünlerinden profesyonel fotoğraf makinelerine, objektiflerden sistem aksesuarlarına kadar yenilikçi optik teknolojisi, 100 yılı aşkın deneyimle desteklenmektedir. Marka, Nikon'un devrim niteliğindeki Z serisi aynasız fotoğraf makineleri ve optik performansın yeni bir boyutunu temsil eden NIKKOR Z serisi objektifler sayesinde dünya çapında tasarım ve performans alanında yeni standartları belirlemesiyle tanınmaktadır.

Önde gelen görüntüleme kültürüne bağlı olan Nikon, dünyanın en iyi görsel sanatçılarından bazılarının yaratıcı potansiyellerine görsel hikâye anlatımı yoluyla ulaşmalarını sağlamaktadır. Ödüllü ekipmanları ile fotoğrafçıları ve video grafikerleri yaratıcı vizyonlarını en üst düzeyde gerçekleştirmeleri konusunda desteklemektedir.

Güvenilir bir vizyon sahibi iş ortağı olarak, Nikon School gibi girişimler aracılığıyla, etkileşimli topluluğu, rakipsiz teknik uzmanlığı ve eğitim kaynaklarına erişim olanağı sayesinde her seviyeden içerik sahibini bir araya getirmektedir.