11-11-2021

NIKON, NISSIN JAPAN LTD. VE PROFOTO İLE İŞ BİRLİĞİ YAPIYOR

Amsterdam, Hollanda, 11 Kasım 2021: Nikon, speedlight flaş birimi ve stüdyo aydınlatma ürünleri geliştirmek üzere Nissin Japan Ltd. ve Profoto AB ile iş birliğini duyurmaktan memnuniyet duyar.

Nissin Japan Ltd. speedlight flaş birimi üretiminde 60 yılı aşkın deneyime sahipken, Profoto AB ise profesyonel fotoğrafçılara yönelik aydınlatma ekipmanlarında dünyanın önde gelen üreticisi konumunda. Her iki şirket de, Nikon fotoğraf makineleriyle uyumlu çok sayıda speedlight flaş birimi ürünleri piyasaya sürdü. Bu iş birliği, özellikle Nikon aynasız fotoğraf makineleriyle uyumu artıracak ve Nissin Japan Ltd. ile Profoto AB ürün markalarını büyütecek.

Bu şekilde, Nikon fotoğraf makinesi kullanıcıları için daha fazla güvenilir seçenek yelpazesi sağlayarak görüntüleme ifadesindeki seçenek ve olasılıkları artırır.

Nikon Hakkında

Nikon, dünyanın önde gelen görüntüleme ürün ve hizmetleri sağlayıcısıdır. Tüketici ürünlerinden profesyonel fotoğraf makinelerine, objektiflerden sistem aksesuarlarına ve spor optiklerine kadar yenilikçi optik teknolojisi, 100 yılı aşkın deneyimle desteklenmektedir. Marka, Nikon’un devrim niteliğindeki Z serisi aynasız fotoğraf makineleri ve optik performansın yeni bir boyutunu temsil eden NIKKOR Z serisi objektifler sayesinde dünya çapında tasarım ve performans alanında yeni standartları belirlemesiyle tanınmaktadır.

Önde gelen görüntüleme kültürüne bağlı olan Nikon, dünyanın en iyi görsel sanatçılarından bazılarının yaratıcı potansiyellerine görsel hikâye anlatımı yoluyla ulaşmalarını sağlamaktadır. Ödüllü ekipmanları ile fotoğrafçıları ve video grafikerleri yaratıcı vizyonlarını en üst düzeyde gerçekleştirmeleri konusunda desteklemektedir.

Güvenilir bir vizyon sahibi iş ortağı olarak, Nikon School gibi girişimler aracılığıyla, etkileşimli topluluğu, rakipsiz teknik uzmanlığı ve eğitim kaynaklarına erişim olanağı sayesinde her seviyeden içerik sahibini bir araya getirmektedir.