Nikon Imaging | Türkiye | Europe

13-12-2019

NIKON "#ZCREATORS"I TANITTI

Amsterdam - Hollanda, 13 Aralık 2019: Nikon bugün, Nikon'un Z serisi aynasız fotoğraf makinesi sistemiyle yeni dünyaları keşfeden vizyoner sanatçılardan oluşan küresel #Zcreators topluluğunun faaliyetlerine başladığını duyurdu.

Yaban hayatı fotoğrafçılığında uzmanlaşmış Norveçli sanatçı Lina Kayser, seyahat fotoğrafçılığı ve mimari fotoğrafçılık alanına odaklanan Fransız sanatçı Callicles ve dünyanın dört bir yanında etkileyici doğa manzaralarını fotoğraflayan İtalyan sanatçı Alex Barcella, #Zcreators topluluğu bünyesinde Avrupa'da faaliyete başlayacak ilk fotoğrafçılardan bazılarıdır.

#Zcreators topluluğu, Nikon'un Z serisi aynasız fotoğraf makinesi sistemini kullanan her seviyeden tüm vizyoner sanatçılara açıktır. #Zcreators etiketiyle fotoğrafçılar ve videograflar, hikayeleri tamamen yeni yollarla anlatma konusunda birbirine ilham veren içerik, tavsiye ve bilgileri paylaşmaya teşvik ediliyor.

Topluluğun temelini oluşturan Nikon Z 7, Z 6Z 50 aynasız fotoğraf makinelerinin ve NIKKOR Z objektiflerin teknik yetenekleri, çarpıcı fotoğraflar ve videolar ile yenilikçi anlatımları destekliyor.

#Zcreators hakkında daha fazla bilgi için, lütfen buraya tıklayın.

Nikon'un Z serisi aynasız fotoğraf makinesi sistemi hakkında daha fazla bilgi için, lütfen buraya tıklayın.

Büyüyen toplulukla ilgili gelişmelerden haberdar olmak ve topluluğa katılmak için #Zcreators etiketini takip edin ve kullanın.