30-08-2018

HER ZAMAN YANINIZDA. YENİ D3500 DSLR İLE BİLİNENİN ÖTESİNE GEÇİN

Amsterdam - Hollanda, 30 Ağustos 2018: Nikon premium kalite ile olağanüstü performansı harmanlayan kompakt, 24,2 MP giriş seviyesi bir DSLR olan yeni D3500'ü tanıtıyor. Büyük günlerden alışılageldik zamanlara, kullanıcılar bir telefonla çekilmesi mümkün olanların ötesinde fotoğraflar ve filmler çekebilecek. Hem de kolayca.

Baş döndüren D3500 her türlü ışıkta zengin ayrıntılarla bezenmiş görüntüler yakalar. Büyük sensör ve geniş ışık duyarlılığı aralığı bir telefonla ulaşılması mümkün olmayan türden ayrıntılı fotoğraflar ve Full HD filmler sunar. NIKKOR objektiflerin işleme gücü çarpıcı netlikte sonuçları garantiler. Fotoğraf makinesinin sağlam objektif yuvası, aşınma ve yıpranmayı dert etmeden daha ağır telefoto objektiflerin bile kullanılabilmesine imkan vererek farklı NIKKOR objektiflerin güzelliklerini keşfetmeyi kolay hale getirir.

DSLR fotoğrafçılığında yeni olanlar için bu fotoğraf makinesi her büyük anı ve her bir gündelik macerayı yakalamayı kolay hale getirir. Rafineleştirilmiş ergonomik tasarım yeni, derin bir kavrama yüzeyini ve daha aralıklı bir düğme yerleşimini bünyesinde barındırır. Bu fotoğraf makinesi ele ilk alındığı andan itibaren rahat hissettirir ve kullanıcının başparmağı için fotoğraf makinesinin arkasında bolca kavrama alanı sağlar. Bu fotoğraf makinesinin kullanımı kararlı ve zahmetsizdir. Nikon'un ilgi gören Basit Modu, çekim deneyimini bir üst seviyeye taşıyarak kullanıcıya fotoğraflarında ve filmlerinde istediği görüntüyü ve hissi yakalamak için makine ayarlarını tam olarak nasıl yapacağını gösterir. Uzun pil ömrü, kullanıcıların gün doğumundan alacakaranlığa kadar ve sonrasında çekim yapmasını sağlar.

Nikon Avrupa Ürün Müdürü Jordi Brinkman: "D3500, fotoğrafçılık dünyasına mükemmel bir giriş niteliği taşıyor. Rahat tasarımı ve yardımcı çekim modları, gurur duyulası fotoğraflar ve filmler çekmeyi kolay kılıyor. Bunun yanı sıra, sağlam ve güvenilir objektif yuvasına bir dünya NIKKOR objektif takabiliyorsunuz. Harika görüntüler çekmenin yeni yollarını keşfetmeye asla ara vermeniz gerekmeyecek ve SnapBridge en sevdiğiniz fotoğraflarınızı her yerden paylaşmayı kolay hale getiriyor" diyor.

Temel özelliklerin özeti

- DSLR görüntü kalitesi. 24,2 MP'lik DX biçimli büyük sensörü ve 100 - 25600'lük geniş ISO aralığı, zengin ayrıntılarla bezenmiş fotoğrafları ve Full HD filmleri garantiler. Hem de düşük ışıkta çekim yaparken bile.
- Her karede en iyisi. Jilet gibi keskin otomatik netleme konuları asla kaçırmaz. 5 fps'lik yüksek sürekli çekim hızları, kullanıcıların saniyede beş harika görüntü yakalamasına olanak tanır.
- Kullanılmak üzere tasarlandı. Telefoto zoom objektiflerden geniş açılı prime objektiflere, metalden yapılmış güçlü objektif yuvası, kullanıcıların tekrar tekrar objektif değiştirmesine imkan verir.
- Elde kullanım için tasarlandı. Derin kavrama yüzeyi, fotoğraf makinesinin ele ilk alındığı andan itibaren rahat hissettirmesini sağlar. Geniş aralıklı düğme yerleşimi kullanımı kolay hale getirir. Uzun pil ömrü sayesinde kullanıcılar çekime asla ara vermez.
- Paylaşılmayacak kadar iyi. iOS ve Android için SnapBridge uygulaması, bu fotoğraf makinesi ile akıllı telefon/tablet arasında daima etkin bağlantıya olanak tanır. Anın gerçekliğiyle DSLR kalitesinde fotoğraflar paylaşmayı kolay hale getirir.
- Macera burada başlıyor. Bu Nikon DSLR fotoğraf makinesi, her kullanıcıya özgü artan genişleme olanaklarına sahip bir fotoğraflama sisteminin bir parçasıdır. Ünlü NIKKOR objektifler, Nikon Speedlight Flaş Birimleri ve daha fazlasıyla yaratıcılıklarını artırıyorlar.