15-08-2018

Nikon D850 ve AF-S NIKKOR 180-400mm f/4E TC1.4 FL ED VR, 2018/2019 EISA Ödülleri'ni kazandı

Amsterdam, Hollanda, 15 Ağustos 2018: Nikon; Nikon D850 ve AF-S NIKKOR 180-400mm f/4E TC1.4 FL ED VR telefoto objektifin "Professional DSLR Camera" (Profesyonel D-SLR Fotoğraf Makinesi) ve "Professional Lens" (Profesyonel Objektif) kategorilerinde 2018-2019'un en iyileri seçildiğini duyurmanın gururunu yaşıyor. EISA (European Imaging and Sound Association) birliği tarafından sunulan ödüller, Nikon'un fotoğrafçılara yaratıcı ve teknik sınırların ötesine geçmede yardımcı olacak yenilikçi ekipmanlar geliştirme taahhüdünü ortaya koymaktadır.

"Professional DSLR Camera" 2018-2019 ödülünün sahibi Nikon D850 hakkında EISA yorumları

Kullanıcının çektiği her görüntüyü işleyebilen olağanüstü ve güçlü bir tam çerçeve D-SLR olan D850, bu yılın "Professional DSLR Camera" kategorisinin kazananı olarak dikkatleri üzerine çekiyor. 45,7 megapiksel BSI CMOS sensörü sayesinde, fotoğrafçılar hem yüksek çözünürlüklü durağan görüntüler hem de tam çerçeve 4K UHD video çekebiliyor. D850, tam çözünürlükte yedi kare/saniye (isteğe bağlı pil tutucu ile dokuz) hızda çekim yapabilmekte ve Nikon D5'te bulunanla aynı 153 noktalı otomatik netleme sistemi sayesinde hareketli konuları güvenle izleme imkanı sunmaktadır. Büyük ve parlak optik vizör, konularınızı çerçevelendirmeyi kolaylaştırıyor.

"Professional Lens" 2018-2019 ödülünün sahibi AF-S NIKKOR 180-400mm f/4E TC1.4 FL ED VR hakkında EISA yorumları

Nikon'un dahili teleobjektif dönüştürücüye sahip ilk objektifi, birçok profesyonel spor ve aksiyon fotoğrafçısının hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Kullanımı kolay teleobjektif dönüştürücüye sahip bu objektif, f/5,6 maksimum diyaframda 560 mm'ye kadar odak uzaklığı sağlıyor. Objektif, maksimum diyaframda çekim yaparken dahi odak aralığının tamamında keskin görüntüler sunuyor. Etkili stabilizasyon özelliği ile, başka şekilde mümkün olmayan, dört duraklamaya varan daha düşük deklanşör hızlarında çekime imkan verir. Tüm hava koşullarına dayanıklı olan objektif, ön elemanı suya, toza ve kire karşı koruyan flor kaplamaya sahip.

EISA, en saygın uluslararası uzman elektronik tüketici dergilerinden 55'i ile gerçekleştirilen bir işbirliğidir. Her yıl verilen ödüllerle, pazara yeni giren, en gelişmiş teknolojiyi ve tüketici tarafından istenen özellikleri birinci sınıf performansla bir araya getiren yeni ürünler kutlanmaktadır.

Daha fazla bilgi için lütfen EISA'nın web sitesini ziyaret edin: https://www.eisa.eu/

Nikon'un ödüllü ürünleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.europe-nikon.com