25-07-2018

Gelecek nesil tam çerçeve bir aynasız fotoğraf makinesinin ve optik performansında yeni bir boyutun kapılarını aralayan yeni objektif yuvasına sahip NIKKOR objektiflerin geliştirilmesi

Amsterdam - Hollanda, 25 Temmuz 2018: Nikon, Nikon'un tam çerçeve FX biçimli aynasız fotoğraf makinesinin ve yeni objektif yuvasına sahip NIKKOR objektiflerin geliştirildiğini duyurmaktan mutluluk duyar.

Geliştirme aşamasındaki aynasız fotoğraf makinesi ve NIKKOR objektifler, yeni objektif yuvasının kullanılmaya başlamasıyla optik performansında yeni bir boyutun kapılarını araladı. Bu aynasız fotoğraf makinesi, Nikon'un yüz yılı aşkın mirasından gelen gelişmiş optik ve üretim yeteneklerinin yanı sıra, üstün görüntü işleme teknolojisinin bir sonucudur. Nikon'un dijital SLR fotoğraf makinelerinin geliştirilme süreçlerinde pekiştirilen uzmanlık, bu gelişime de önemli ölçüde katkı sağlamıştır.

Bu yeni aynasız fotoğraf makinesi ve NIKKOR objektifler ile fotoğrafçılara hiç olmadığı kadar zengin ve canlı görüntüler yakalama olanağı sağlamayı amaçlıyoruz.

Ayrıca, yeni aynasız fotoğraf makinesi için yeni bir objektif yuvası adaptörü de geliştiriliyor. Bu objektif yuvası, Nikon'un dijital SLR sisteminin bir parçası olan F Objektif Yuvasına sahip NIKKOR objektifler ile çalışarak fotoğrafçılar için zengin seçenekler sunacaktır.

Nikon, yeni aynasız fotoğraf makinesinin kullanıma sunulmasıyla görüntüleme kültürüne öncülük etmeyi sürdürecektir ve Nikon'un dijital SLR fotoğraf makinelerini geliştirmeye devam ederek tüketicilere her iki sistemin de benzersiz ayrıcalıklarından yararlanma olanağı sağlayacaktır.

Bu ürüne ilişkin özel görüntüleme içeriğini burada görüntüleyebilirsiniz. Daha fazla yeni içerik için bizi izlemeye devam edin.

Piyasaya sürülme tarihini ve tavsiye edilen perakende fiyatını da içeren ayrıntılar, ileriki bir tarihte paylaşılacaktır.

Nikon’un ödüllü ürünleri hakkında daha fazla bilgi için, lütfen www.europe-nikon.com adresini ziyaret edin.