09-02-2018

Nikon ürünleri "iF Design Award 2018" tasarım ödülü aldı

Amsterdam - Hollanda, 9 Şubat 2018: Nikon, ürünlerinden üçünün kendi ürün disiplinlerinde "iF Design Award 2018" tasarım ödülü aldığını duyurmaktan mutluluk duyar.

Kazanan ürünler:

Dijital SLR fotoğraf makinesi - Nikon D850

Nikon'un en son amiral gemisi modeli D850, tam çerçeve çekimlere yoğunlaşan fotoğrafçılara çözünürlük, hız ve ışık duyarlılığının birleşimi konusunda son noktayı sunuyor. O, hiçbir istisnaya ihtimal bırakmadan çarpıcı sonuçlar ortaya koyma özgürlüğü isteyen fotoğrafçılara hitap eden ideal seçimdir. D850'nin her alandaki üstünlüğü onu, profesyoneller için mükemmel fotoğraf makinesi yapar.

Dijital SLR Fotoğraf Makinesi - Nikon D7500

D7500, adından övgüyle söz ettiren D500'ün sahip olduğu yeniliklerin pek çoğunu düşük ağırlıklı, sağlam ve daha hesaplı bir gövdede toplayan, gelişmiş bir D-SLR fotoğraf makinesidir. 20,9 milyon piksellik görüntü sensörü; işlemcisi ve geniş ISO aralığı onu, tutkulu bir fotoğrafçının ellerinde yetenekli ve çok yönlü bir araç yapar.

Kompakt Dijital Fotoğraf Makinesi - COOLPIX W300

COOLPIX W300; 30 metreye kadar olan derinlikte su geçirmez, 2,4 metreye kadar olan yüksekten düşmelerin darbesine dayanabilecek ve 4K UHD filmlerle harika performans sunan, sağlam bir kompakt dijital fotoğraf makinesidir. Bu, dayanıklı fotoğraf makinesi; doğa yürüyüşü, kampçılık, kayak gibi, aksiyon dolu gezintilerinizi veya kumsaldaki rahatlama anlarınızı yakalamaya yönelik sezgisel özelliklerle donatılmıştır.

"iF Design Awards", iF International Forum Design GmbH sponsorluğunda verilen prestijli, global tasarım ödülleridir. Ödüller; ürün, iletişim ve ambalaj gibi farklı disiplinlerde verilmektedir. Bu yıl, 54 ülkeden 6.400'ün üstünde başvuru; tanınmış, bağımsız uzmanlar tarafından değerlendirmeye alınmıştır.