22-11-2017

Yeni Nikon Avrupa Düğün Topluluğu ile Tanışın

Amsterdam, Hollanda, 22 Kasım 2017 – Bugün, sizleri, bölgedeki uzman düğün fotoğrafçılarından ve danışmanlardan oluşan, geçmişteki ve günümüzdeki düğün akımlarında ve düğün fotoğrafçılığı tarzlarında hizmet sunan, Nikon tarafından özel olarak oluşturulan Nikon Avrupa Düğün Topluluğu ekibiyle tanıştırmaktan heyecan duyuyoruz. Bu Topluluğun kurucu üyeleri:

•  Birleşik Krallık: Ross Harvey, düğün fotoğrafçısı ve Louise Beukes, B.LOVED blogu editörü
•  İtalya: Nadia Meli, düğün fotoğrafçısı ve Elena Saia, Wedding Wonderland'in kurucusu
•  Fransa: Chloé Lapeyssonnie, düğün fotoğrafçısı ve Nessa Buonomo, La Mariée Aux Pieds Nus'nun kurucusu
•  Çek Cumhuriyeti: Simona Smrčková ve Kamil Saliba, düğün fotoğrafçıları ve Lucie Spišáková, Originalni Svatba blogu editörü 

Nikon Avrupa Düğün Topluluğu, devam eden çalışmalarını ve özel içerik serilerini Nikon'un Avrupa web sitesinde sunacak. Etkinliklerin odağı, düğün gelenekleri olacak. Topluluk, Avrupa'da "Brioche dansından" (danse de la brioche) tabak kırmaya kadar ilgi çekici ve göz kamaştırıcı çok sayıda düğün etkinliğini fotoğrafladı ve içerik serilerine aday olarak sundu. İçerikler, düğün fotoğrafçılarına esin kaynağı olmak ve fikir sunmak amacıyla tasarlanıyor.

Topluluk, tüm fotoğrafları yeni Nikon D850 ile çekecek. Hızlı, ultra yüksek çözünürlüklü FX biçimli sensörü (45.7 megapiksel), heyecan verici ışık duyarlılığı ve dinamik aralığıyla, D850 yalnızca fotoğraf kalitesinden çok daha fazlasını sunarak bir çiftin hikayesini anlatmanıza ve ayrıntıların gücüyle çifte özel günlerini yıllar sonra bile canlı bir şekilde anımsatmanıza yardımcı oluyor.

Kullanıma sunulduktan sonra Nikon Avrupa Düğün Topluluğu, yılda iki kez, yeni düğün akımlarıyla ilgili öngörülerini paylaşacak. Özel içeriklerin ikinci bölümü Nisan 2018'de tanıtılacak ve Topluluk, İlkbahar/Yaz 2018 dönemiyle ilgili akımları ve tahminleri açıklayacak.

Nikon Avrupa Düğün Topluluğu hakkında daha fazla bilgi edinmek ve içeriklere erişmek için burayı ziyaret edin.

Nikon'un ödüllü ürünleri hakkında daha fazla bilgi için bkz. www.europe-nikon.com