25-07-2017

Dijital SLR Fotoğraf Makinesi Nikon D850'nin Geliştirilmesi

Amsterdam - Hollanda, 25 Temmuz 2017: Nikon, çok beklenen D850'nin çok yakında kullanıma sunulmasıyla tam çerçeve, yüksek çözünürlüklü, yüksek hızlı dijital SLR fotoğraf makineleri alanının yeni öncüsünün geliştirildiğini ilan etmekten mutluluk duyar.

D850; gelecek vaat eden ve profesyonel fotoğrafçılar ile doğa manzaraları, ticari amaçlı spor, moda ve düğün fotoğrafları çeken amatörlerin yanı sıra, multimedya içerik geliştiricileri gibi, olağanüstü resim kalitesi ve çok yönlülükten ödün vermeyen kişiler için müthiş bir araç olacak.

D850, son derece keskin ve net görüntü işleme ile zengin ton karakteristiklerine sahip ve çok fazla övgü toplamış olan D810'un halefi olma özelliği taşıyor. Bu yeni, güçlü FX biçimli dijital SLR fotoğraf makinesi; kendi fotoğraf makinesi ekipmanlarından kesinlikle en iyiyi talep eden kullanıcılardan yıllar içerisinde alınan geri bildirimlerin doğrudan bir sonucu olan pek çok yeni teknolojiyi, özelliği ve performans iyileştirmesini barındıracak şekilde geliştirildi.

D850; sadece bu kalibredeki bir Nikon fotoğraf makinesi ile onu tamamlayan NIKKOR objektiflerin sunabileceği yüksek çözünürlük ve yüksek hız yeteneklerini arzulayan pek çok fotoğrafçının beklentilerini aşacak.

*Bu ürünün kullanıma sunulmasıyla ilgili bilgiler, ileriki bir tarihte paylaşılacaktır.