07-04-2017

Altı Nikon ürünü "Red Dot Award: Product Design 2017" ödülünü kazandı

KeyMisson 360, "Best of the Best" ödülünün sahibi oldu

Amsterdam, Hollanda, 7 Nisan 2017: Amsterdam, Hollanda, 7 Nisan 2017:Nikon, bağlı kuruluşu olan Nikon Vision Co., Ltd. ve özkaynak yönetimli kuruluşu Nikon-Trimble Co., Ltd., ürünlerinden altısının, sponsorluğunu Almanya'daki Design Zentrum Nordrhein Westfalen'ın yaptığı "Red Dot Award: Product Design 2017"den ödüllerle döndüğünü ve KeyMission 360'ın "Best of the Best" ödülüne layık görüldüğünü duyurmaktan mutluluk duyar.

Uluslararası alanda tanınmış bir tasarım yarışması olan Red Dot Design Awards, 60'tan fazla yıldır başarılı ürünleri ödüllendiriyor. Her yıl, uzman jüri üyeleri yeni ürünleri değerlendirerek, yılın öne çıkan ürünlerini yenilik ve üstün tasarımlarına göre ödüllere layık görüyor. “Red Dot Award: Product Design 2017" yarışması, bu yıl 54 ülkeden 5500'den fazla başvuru aldı. Bu yılın ödüllü ürünleri, 4 Temmuz - 6 Ağustos 2017 tarihleri arasında Almanya'nın Essen şehrindeki Red Dot Design Museum'un ev sahipliği yapacağı özel bir sergide yer alacak.

Red Dot Design Awards hakkında daha fazla bilgi için lütfen Red Dot Online websitesini ziyaret edin: http://en.red-dot.org/

"Best of the Best" Ödülünün Sahibi - KeyMission 360

- Jüri Üyelerinin Açıklamaları: "KeyMission 360'ın kompakt tasarımı, klasik Nikon kalitesiyle birleşiyor. Tasarım ve işlevsellik, sade ve kolay anlaşılabilir bir yaklaşımla hayat buluyor. En ince ayrıntısına kadar kusursuz bir şekilde tasarlanan bu fotoğraf makinesi, dış mekanda kullanım için son derece uygun. Olağanüstü 360 derece resim kalitesi sunuyor ve görüntü sensörünün yanı sıra ön ve arka kısmında NIKKOR objektifi ile donatılmış durumda. Bu aksiyon kamerası, en zorlu kayıt senaryolarında bile üst düzey özellikleriyle kullanıcıları büyülüyor."

“Red Dot Award: Product Design 2017" Ödülü Sahipleri

KeyMission 80: "KeyMission 80, üstün sabitliği ve kompakt tasarımının yanı sıra kullanıcı dostu boyutuyla da çok yönlü uygulama konusundaki yüksek talepleri karşılıyor."

MONARCH HG Dürbünleri: "Mükemmel netlik sunan olağanüstü optikleri, geniş görüş alanı ile kolay ve konforlu kullanımı Monarch HG 8x42/10x42 dürbünlerini öncelikli tercih haline getiriyor."

PROSTAFF 3S Dürbünleri: "Prostaff 3S 8x42/10x42 dürbünleri, mükemmel keskinlikte bir görüş sağlayan üstün objektif teknolojilerinin yanı sıra kolay kullanıma sahip ve her zamanki gibi kullanıcı dostu olmalarıyla da tam puan alıyor."

COOLSHOT 80i VR/COOLSHOT 80 VR Golf için Lazer Telemetre: "Bu lazer telemetrelerin tasarımı, hassas ölçüm teknolojisini ve ergonomik kullanımı harmanlayarak başarılı bir cihazda bir araya getiriyor."

Nivo-i Dijital Görüntüleme Çözümü: “Nivo-i, yeni nesil bir dijital ölçüm teknolojisi sunuyor. Dinamik olarak öne kavisli olan profili ve karakteristik rengi sayesinde özgün bir görünüme sahip."