06-10-2016

Nikon MONARCH 7i VR Lazer Telemetreyi sunar

Amsterdam, Hollanda, 6 Ekim 2016: Nikon, optik Titreşim Azaltma işlevine sahip inovatif bir model olan MONARCH 7i VR Lazer Telemetreyi piyasaya sürdüğünü duyurmaktan dolayı gurur duyar.

MONARCH 7i VR, Nikon ölçüm standartları temelinde, el hareketinden dolayı vizörde meydana gelen titreşimleri (sinuzoidal dalgalar) etkin bir şekilde 1/5 veya daha aza indirgeyecek şekilde azaltır, Nikon ölçüm standartları temelinde. Vizördeki görüntü sabit kalarak hedeflemeyi çok daha kolay bir hale getirir. Gerçek mesafede 915 metre menzile kadar uzun mesafeli ölçüm sağlanmıştır, bunun yanında VR (Titreşim Azaltma) teknolojisi, daha uzaktaki ve daha küçük konuların bile hızlı ve basit ölçümünü sağlar.

MONARCH 7i VR Lazer Telemetre parlak ve net görüntüler elde etmek için çok katmanlı kaplamalı x6 büyütme özelliğine sahip yüksek kaliteli telemetre sunar. ID Teknolojisi yatay mesafeleri gösterir, Nikon'un orijinal veri işleme algoritması - HYPER READ - hedeften ne kadar uzak olduğunuzdan bağımsız olarak yaklaşık 0,5 saniye içerisinde sonuç göstermek için kullanılır.

MONARCH 7i VR Lazer Telemetre kompakt ve kavraması kolay gövdeye sahiptir, yüksek optik performans ve ölçüm performansı sunar. Hedefe olan mesafeler, her saniyenin önemli olduğu durumlarda, net ve hızlı bir şekilde ölçülebilir ve dış mekân uygulamaları için idealdir. Su geçirmeyen ve buğu yapmayan yapısı ile (pil yuvası yağmura dayanıklıdır), MONARCH 7i VR Lazer Telemetre tüm zorlu koşullarda çalışmaya hazırdır.