23-08-2016

BEN photokina 2016: Nikon'dan ne beklemeli?

Bu yıl düzenlenecek photokina fuarında Nikon, içerik oluşturucularına güç veren ürünler sergileyecek

Bu yıl düzenlenecek photokina fuarında Nikon, içerik oluşturucularına güç veren ürünler sergileyecek

Amsterdam, 23 Ağustos 2016 – Nikon, Köln'de düzenlenen dünyanın lider fotoğrafçılık ve dijital görüntüleme fuarı photokina'da bir kez daha ilgi odağı olmaya hazırlanıyor. Ziyaretçiler heyecan verici duyuruları ilk duyanlar olabilir ve Koelnmesse fuar merkezinin Halle 2.2 salonundaki stantta en son ürünleri deneyimleyebilirler. Ayrıca, Nikon ile birlikte çalışan birinci sınıf fotoğrafçılardan oluşan inanılmaz bir kadro, izleyicilere ilham verici içeriği nasıl oluşturdukları konusunda sunum yapacak.

Yeni duyurulan Nikon D3400 ilk kez Nikon standında halka açık olarak sergilenecek. Hareket halindeyken görüntü paylaşmanızı kolaylaştıran bu giriş düzeyi DSLR kameraya yakından bakın ve yüksek kalitede görüntüler çekmeyi nasıl kolaylaştırdığını keşfedin.

Ziyaretçiler, Nikon standını ziyaret ederek amiral gemisi FX biçimli Nikon D5 ve küçük kardeşi Nikon D500 de dahil, en yeni profesyonel DSLR ürünlerini de deneyebilir. İlk kez CES 2016 fuarında tanıtılan ve stantta sergilenecek olan Nikon KeyMission 360 ile kendinizi 360 derece fotoğrafçılığa bırakın. Ayrıca, zor işlerin üstesinden gelecek çok çeşitli NIKKOR objektif ve COOLPIX fotoğraf makineleri ile tanışabilirsiniz.

Ünlü fotoğrafçılar, en yeni Nikon ekipmanlarıyla çekim deneyimlerini paylaşarak Nikon standında olacaklar. National Geographic fotoğrafçısı Ami Vitale, izleyicileri Afrika'daki gergedan ve Çin'deki pandaları yakından görmeye götürürken, Nikon Avrupa Elçisi Joel Marklund Rio 2016 ve Şampiyonlar Ligi finali de dahil olmak üzere izleyicilere dünyanın en büyük spor etkinliklerinin perde arkası hakkında bilgi verecek. Motokros ile free running'in adrenalinini Marcel Lämmerhirt ile hissederken, kendi dünyalarından büyüleyici kesitler paylaşmaya hazır daha da fazla fotoğrafçı ile öğrenmeye devam edin.

Nikon Avrupa Genel Başkanı Takami Tsuchida, “Heyecan verici içerik oluşturmaları için dünya çapındaki fotoğrafçıları desteklemekten heyecanlıyız ve teknolojimizin bu kadar etkileyici işler üretmek üzere nasıl kullanıldığını görmek ilham verici. Daha önce hiç olmadığı kadar fazla oluşturulan içerikle, photokina 2016'da sergilenecek ürünlerin daha çok yaratıcılık, yenilik ve kaliteli işler ortaya çıkarmasını sağlamaya kendimizi adadık.”

Photokina, 20-25 Eylül 2016 tarihlerinde 10.00-18.00 saatleri arasında halka açıktır. Konuşmacıların program çizelgesi ve etkinlikler web sitemizde yayınlanacaktır. En son haberler ve görüntüler için bizi Twitter @NikonEurope sayfasından takip edin. Twitter'da #photokina hashtag'iyle sohbete katılın.