26-04-2016

SnapBridge uygulamasının Android™ sürümü artık indirilebilir

Amsterdam, Hollanda, 26 Nisan 2016: Nikon, düşük enerjili Bluetooth® teknolojisini kullanarak uyumlu bir Nikon dijital fotoğraf makinesinin bir akıllı cihaza*1 sürekli olarak bağlı kalmasını sağlayan SnapBridge uygulamasının Android™ sürümünü yayınladı.

SnapBridge, düşük enerjili Bluetooth® teknolojisiyle bir Nikon dijital fotoğraf makinesinin bir akıllı cihaza kusursuz bir şekilde bağlanmasını sağlayarak kullanıcılara pek çok kullanışlı hizmet sunar ve tüm bunları yaparken çok az miktarda güç tüketir.

SnapBridge'in iOS ve Android™ sürümleri mevcuttur ve App Store® ile Google Play™ üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulamanın iOS sürümünün, bu sene yaz aylarının sonunda çıkması planlanmıştır.

SnapBridge, bugünden itibaren satışa sunulan Nikon D500’den başlayarak 2016 yılı ile birlikte neredeyse tüm Nikon fotoğraf makinelerinin standart bir özelliği olacaktır.

*1 iOS veya Android™ ile çalışan akıllı telefonlar ve tabletler.
Bluetooth® sözcük işareti ve logoları, Bluetooth SIG, Inc.'e ait tescilli ticari markalardır ve söz konusu markalar, Nikon tarafından lisans kapsamında kullanılmaktadır.
Apple Store®, Apple Inc. şirketinin Amerika Birleşik Devletleri'nde ve diğer ülkelerdeki tescilli ticari markasıdır.
Ürünler, marka adları ve hizmet adları ilgili şirketlerinin ticari ya da tescilli ticari markalarıdır.