04-03-2016

Yeni nesil su geçirmez PROSTAFF dürbünleri sunuyoruz: Nikon, PROSTAFF 3S ile kalite ve uygun fiyat sağlıyor

Amsterdam, Hollanda, 4 Mart 2016: Son derece kompakt ve hafif olan PROSTAFF 3S dürbünler kolay taşınabilirlik için tasarlanmıştır ve doğa gözlemleme, trekking, yürüyüş veya spor etkinlikleri gibi açık hava aktiviteleri için idealdir. İnce gövdesi, darbeye dayanıklı kauçuk koruması ve konforlu tutuşuyla kolay kullanım sağlar. Su geçirmez ve buğu yapmaz oluşu sayesinde tüm hava koşullarına uygundur.

PROSTAFF 3S inanılmaz hafif olmasının yanı sıra –sınıfındaki rakiplerinden belirgin şekilde daha hafiftir– 10x42 modeli, göz-dürbün mesafesinden ödün vermeden daha geniş bir görüş alanı sunar. Bu da, vahşi kuşlar gibi özellikle hareket eden cisimlerin bulunmasını çok daha kolay bir hale getirir. Tüm objektiflerde ve prizmalarda Nikon'un güvenli ekolojik cam optikleri kullanılmıştır. Çok katmanlı objektifler ve yüksek yansıtıcı özellikteki prizma kaplaması sayesinde keskin ve parlak görüntüler elde edilir. Ayarlanabilir kauçuk vizör lastiği, gözün doğru şekilde konumlandırılmasını sağlar.

Üstün optik performans, kolay kullanım ve taşınabilirliği, son derece uygun fiyatlı bir pakette bir araya getiren Nikon, PROSTAFF 3S dürbünler ile karşı koyulması zor bir model üretmiştir.

PROSTAFF 3S dürbünleri, iki standart 42 mm çaplı modelde sunulur: 8x42 ve 10x42.

Önemli Özellikler:

• Son derece hafif
• Yüksek yansıtıcı özellikteki gümüş alaşımlı ayna kaplamaya sahip prizmalar parlaklığı geliştirir
• Çok katmanlı kaplamaya sahip objektifler
• Uzun göz-dürbün mesafeli tasarım, gözlük kullananlar için bile net bir görüş alanı sağlar
• Çoklu klik sistemine sahip ayarlanabilir kauçuk vizör lastiği gözlerin doğru bakış noktasına yerleştirilmesini kolaylaştırır
• Su geçirmez (1 metreye kadar 10 dakika) ve buğu yapmaz
• Darbeye dayanıklılık, sağlam ve rahat bir tutuş için kauçuk koruyucu
• Ekolojik cam optikleri (kurşun ve arsenik içermez) tüm objektifler ve prizmalar için kullanılır