Nikon Imaging | Türkiye | Europe

08-04-2020

Covid-19 Bilgilendirme

COVID-19 Bilgilendirme

COVID-19 salgınının bir sonucu olarak dünyada eşi benzeri görülmemiş koşullar yaşadığımızdan, hizmet verdiğimiz müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve toplulukların sağlık ve güvenliğinin birinci önceliğimiz olmaya devam etmesini sağlamak istiyoruz.

Covid-19 hakkındaki haberleri ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve her ülkedeki hükümet rehberliğini takip ediyoruz. Avrupa genelinde, resmi tavsiyeler doğrultusunda ofis kapanışlarını ve gerektiğinde uzaktan çalışma stratejilerini uygulamak için adımlar attık.

Mevcut durum ve resmi öneriler nedeniyle, merkez ofisimiz ve teknik servisimiz bir sonraki duyuruya kadar kapalı olacaktır. Size teknik servis desteği ile ilgili +90 505 952 98 65 veya info@karacasulu.com adresinden yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Anlayışınız için çok teşekkür ederiz. NPS ekibinin bir üyesiyle iletişime geçmek için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://www.nikonimgsupport.com/

Üretim ve lojistik ile ilgili belirsizlikler devam ettikçe, ürün tedariği ve hizmeti ile ilgili sürekli güncellemeler sunacağız. Mümkün olduğunca tutarlı bir hizmet düzeyi sağlamak için süreklilik planlarımızı günlük olarak gözden geçiriyoruz. 

Avrupa'daki Nikon ekibinin sizin için hala burada olduğundan emin olabilirsiniz. Bu süre zarfında herkesin gerekli önlemleri alarak güvende kalmasını temenni ediyoruz. Bu işte beraberiz.