Nikon Imaging | Türkiye | Europe
©Ross Harvey

Nikon Avrupa Düğün Topluluğu Look Book'u

Düğün fotoğrafçılığı tarzını sürekli değişen modaya uydurur. Nikon Avrupa Düğün Topluluğu bu Look Book'ta hepsi de bir Nikon fotoğraf makinesi ve NIKKOR objektifle çekilmiş klasik, güncel ve yükselen trendlerden oluşan heyecan verici bir koleksiyonu görücüye çıkardı. Look Book, iz bırakan karelerden bazılarını nasıl yeniden yaratacağınıza ilişkin ipuçlarına yer veriyor.

Klasik

©Nadia Meli

Geçen on yılda ortaya çıkan trendlerden bazıları evrilecek hazinelere dönüşürken diğer bazıları da dönemin ruhunu ve modasını yakalayarak bizi gülümsetmeyi başardı.

Güncel

©Ross Harvey

Nikon Avrupa Düğün Topluluğu'nun yıl boyu pek çok düğüne katılıyor olması dolayısıyla, fotoğrafçılar en son trendlere ilk elden şahit oluyor.

Yükselen

©Chloe Lapeyssonnie

Düğün sektörüne dair olağanüstü bilgi birikimiyle, Nikon'un Topluluğu Avrupa genelinde yavaş yavaş yükselmekte olan trendleri belirledi.

Sonuç

Düğün fotoğrafçılığı trendlerinin evrilmesi, moda, yaşam tarzı ve teknik ilerlemelerden etkilenmesi dolayısıyla, Nikon Avrupa Düğün Topluluğu pek çok unsurda hemfikir olsa da kesin olan, düğün fotoğrafçılığının geleceğinin parlak, kreatif ve teknik açılardan çok zengin olduğu gerçeğidir.

©Simona Smrckova ve Kamil Saliba