Nikon Imaging | Türkiye | Europe

Nikon Avrupa Düğün Topluluğu Nikon D850 Kullanıyor

Düğün töreni, bir çiftin birlikte yaşayabileceği en önemli anlardan biridir ve o günün fotoğrafları da en değer verdikleri hatıralardan biri olur. Sonuç olarak, sadece bir kez yaşanan bu anları çekebilmek son derece yetenekli bir fotoğrafçı gerektirir.

Düğün fotoğrafları albümü, yüzüklerin takılmasından ilk dansa kadar bir öyküyü anlatır ve çiftler de öykülerini gitgide benzersiz yollardan anlatmak istiyorlar.

Avrupa'daki en son düğün akımlarını ve düğün fotoğrafı tarzlarını görmek için kıtanın dört bir yanından Nikon tarafından itinayla seçilmiş en iyi düğün fotoğrafçıları ve blog yazarlarından oluşan bir ekip olan Nikon Avrupa Düğün Topluluğu'na girin.

İlk Topluluk görevi olarak Nikon onlardan ülkelerindeki en iyi ve benzersiz düğün geleneklerinden bazılarını Nikon D850 ile yaratıcı bir şekilde çekmelerini istedi.

Nikon Avrupa Düğün Topluluğundaki tüm fotoğrafçılar, zengin detaylarla bezenmiş 45,4 MP'lik dosyalar ortaya çıkarmak amacıyla 45,7 megapiksellik etkin çözünürlüğü kullanan hızlı, ultra yüksek çözünürlüklü FX biçimli sensöre sahip bir fotoğraf makinesi olan yeni D850 ile çekim yaptılar.