Kendi Işığınızı Yaratın. Kendi Tutkunuzu Yaratın.

Create Your Light, yaratıcı dünyaların buluştuğu yerdir. İki fotoğrafçı iş birliği yaptığında ne olur? Her tür, tarz ve görüntü oluşturma vizyonundan içerik oluşturucuları bir araya getiren ortak çalışmalar aracılığıyla fotoğrafçılık zanaatını keşfedin. Sınırları aşan ipuçları ve yepyeni çekim yollarına ilham veren püf noktalarını bulacaksınız.
Bundan sonra ne yaratacağınızı görmek için sabırsızlanıyoruz!

Becerilerinizi Geliştirmek İçin İlham Alın

Create Your Light, Nikon ailesi üyelerinin birbirlerine meydan okumak ve ilham vermek için bir araya geldiği yerdir. Evde denemek için fotoğrafçılık temasına dayalı olarak uzmanlarımızdan eğitim ipuçlarını ve püf noktalarını paylaşmaya devam edeceğiz. Daha önce olduğu gibi mevcut temaya dayalı bir görüntüyü yakalamak üzere yeni becerilerinizi kullanmak için iki haftanız var. #CreateYourLight etiketini kullanarak yaratıcı çalışmalarınızı Instagram, Facebook ve Twitter'da bizimle paylaşın.

Dış mekan portre zamanı!

#CreateYourLight şimdi moda ve düğün fotoğrafçısı Brett Florens ve spor, moda ve yaşam tarzı fotoğrafçısı Kathrin Schafbauer ile dış mekan portre fotoğrafçılığını keşfediyor. Brett ve Kathrin, Tenerife'de birbirlerinin güzel portrelerini çekmek için en iyi ışığı arıyorlardı!
Bu işbirliği, tamamen doğal ışıkla ve çektiğiniz kişilerle çalışmakla ilgili. Herhangi bir stüdyo kurulumuna rakip olmak için portreleri nasıl aydınlattıklarını öğrenin. Reflektör ve flaş yok. Yalnızca Nikon Z 5 ve Nikon Z 6II tam çerçeve aynasız fotoğraf makineleri ile iki olağanüstü Z objektifi: NIKKOR Z 85mm f/1.8 S ve NIKKOR Z 35mm f/1.8 S
Dışarı çık! Her zaman bir stüdyoya ihtiyacınız yok. Tek ihtiyacınız olan harika bir ışık, bir portre konusu, harika bir kamera ve harika lensler.
#CreateYourLight hashtag'ini kullanarak en iyi dış mekan portrelerinizi bizimle paylaşın.
En çarpıcı görüntüler Nikon favoriler galerimiz için seçilebilir.

Uzmanlarımızdan, evde deneyebileceğiniz bir fotoğrafçılık temasına dayalı olarak ipuçları ve püf noktaları alın.

TUTKUNUZU KEŞFEDİN

DAHA FAZLA IŞIK, DAHA FAZLA ETKİ

#ZCreators