Nikon Imaging | Türkiye | Europe

Yaratıcılığın Peşinde Işığa İzin Verin

Bu yıl, Nikon ailesi öğrenen, yarışan, üreten ve diğerlerine ilham veren bir topluluk olarak bir araya geldi. Dünya’nın her tarafından gelen yanıtlarınız ve yetenekleriniz bizi gerçekten şaşırtıyor ve yaratıcı ateşimize ışık tutuyor. Sizlerden ilham almaya ve motive olmaya devam ediyoruz. Olabileceğiniz en iyi fotoğrafçı olmanız ve sizi güçlendirmek için yenilikler getirmeye devam edeceğiz.

Becerilerinizi Geliştirmek İçin İlham Alın

Her iki haftada bir, evde denemeniz için fotoğrafçılık temasına dayalı olarak uzmanlarımızdan ipuçları ve püf noktaları paylaşmaya devam edeceğiz. Daha önce olduğu gibi, mevcut temaya dayalı bir görüntü yakalamak ve yeni becerilerinizi kullanmak için iki haftanız var. #CreateYourLight hashtag'ini kullanarak yaratıcılığınızı Instagram, Facebook ve Twitter'da bizimle paylaşın.

Tema #15: Düğünleri, ışığı ve duyguları yakalayın

Düğün fotoğrafçısı Natali (Tali) Pelosi ve kameraman Francois Lamoureux, sadece tek bir çekim şansınızın olduğu duyguları yakalama konusundaki ipuçlarını paylaşıyor. Burada, çiftle nasıl bir yakınlık kurulacağına, konumdaki mükemmel ışığı bulmaya, hangi lenslerle çekim yapacaklarına ve daha fazlasına dair detayları paylaşıyorlar.

Konum, ışık, temel fotoğraf makinesi ve tabiki o büyük günde mutlu bir çift için neler yapılacağına dair ipuçları alın. Fotoğraflarınızı #CreateYourLight ve #ShootingWeddingLight etiketlerini kullanarak bizimle paylaşın.

En çarpıcı fotoğraflar Nikon favoriler galerisi için seçilebilir.

Uzmanlarımızdan, evde deneyebileceğiniz bir fotoğrafçılık temasına dayalı olarak ipuçları ve püf noktaları alın.

TUTKUNUZU KEŞFEDİN

DAHA FAZLA IŞIK, DAHA FAZLA ETKİ

#ZCreators