Kendi Işığınızı Yaratın. Kendi Tutkunuzu Yaratın.

Create Your Light, yaratıcı dünyaların buluştuğu yerdir. İki fotoğrafçı iş birliği yaptığında ne olur? Her tür, tarz ve görüntü oluşturma vizyonundan içerik oluşturucuları bir araya getiren ortak çalışmalar aracılığıyla fotoğrafçılık zanaatını keşfedin. Sınırları aşan ipuçları ve yepyeni çekim yollarına ilham veren püf noktalarını bulacaksınız.
Bundan sonra ne yaratacağınızı görmek için sabırsızlanıyoruz!

Becerilerinizi Geliştirmek İçin İlham Alın

Create Your Light, Nikon ailesi üyelerinin birbirlerine meydan okumak ve ilham vermek için bir araya geldiği yerdir. Evde denemek için fotoğrafçılık temasına dayalı olarak uzmanlarımızdan eğitim ipuçlarını ve püf noktalarını paylaşmaya devam edeceğiz. Daha önce olduğu gibi mevcut temaya dayalı bir görüntüyü yakalamak üzere yeni becerilerinizi kullanmak için iki haftanız var. #CreateYourLight etiketini kullanarak yaratıcı çalışmalarınızı Instagram, Facebook ve Twitter'da bizimle paylaşın.

Tabiat Ana ile İşbirliği – Bir okyanus fotoğrafçısı ile deniz manzaraları çekimi!

#CreateYourLight, bir doğa çekiminde vahşi okyanus fotoğrafçısı George Karbus'a katılmak için İrlanda'nın batı kıyısına geri dönüyor.
Görkemli Moher Kayalıkları'ndan tarlalara ve kumsallara kadar George, nihai yaratıcı olan Tabiat Ana ile nasıl çalıştığını ortaya koyuyor.

Z 7II ve en sevdiği objektifleri NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S ve AF-S NIKKOR 105mm f/1.4E ED ile kuşanmış olan George, County Clare kıyı şeridinin olağanüstü görüntülerini yakalayabilir. Z 7II'nin çift EXPEED işlemcileri ve mükemmel odaklaması, George'un taleplerini zahmetsizce karşılar. Kadraj yapmaya konsantre olabilmesi ve ani değişen hava şartlarına karşı daha esnek olabilmesi için onu özgür kılıyor.

Bu konuda George’ye katılın ve en iyi ışığı nasıl planlayacağınızı, çevrenizden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı ve bu tekrarı olmayan beklenmedik anları nasıl yakalayacağınızı öğreneceksiniz.

Uzmanlarımızdan, evde deneyebileceğiniz bir fotoğrafçılık temasına dayalı olarak ipuçları ve püf noktaları alın.

TUTKUNUZU KEŞFEDİN

DAHA FAZLA IŞIK, DAHA FAZLA ETKİ

#ZCreators