Yaratıcılığın Peşinde Işığa İzin Verin

Bu yıl, Nikon ailesi öğrenen, yarışan, üreten ve diğerlerine ilham veren bir topluluk olarak bir araya geldi. Dünya’nın her tarafından gelen yanıtlarınız ve yetenekleriniz bizi gerçekten şaşırtıyor ve yaratıcı ateşimize ışık tutuyor. Sizlerden ilham almaya ve motive olmaya devam ediyoruz. Olabileceğiniz en iyi fotoğrafçı olmanız ve sizi güçlendirmek için yenilikler getirmeye devam edeceğiz.

Becerilerinizi Geliştirmek İçin İlham Alın

Her iki haftada bir, evde denemeniz için fotoğrafçılık temasına dayalı olarak uzmanlarımızdan ipuçları ve püf noktaları paylaşmaya devam edeceğiz. Daha önce olduğu gibi, mevcut temaya dayalı bir görüntü yakalamak ve yeni becerilerinizi kullanmak için iki haftanız var. #CreateYourLight hashtag'ini kullanarak yaratıcılığınızı Instagram, Facebook ve Twitter'da bizimle paylaşın.

Tema #19: Delphine Diallo ile Fine Art Portreleri

Bu haftanın #CreateYourLight teması, Fransız - Senegalli fotoğrafçı ve görsel sanatçı Delphine Diallo ile güzel sanat portrelerini araştırıyor. Her karede bir hikaye anlatan Delphine, fotoğrafçılığın neden sadece görüntüden çok daha fazlası olduğunu tartışıyor ve bize Nikon Z 7 II'nin neden kendi çekim tarzı için mükemmel bir fotoğraf makinesi olduğunu anlatıyor. Elinizi güzel sanatlar portresinde denemeye hazır mısınız?

Fotoğraflarınızı #CreateYourLight ve #shootingfineartportraits etiketlerini kullanarak paylaşın.

En çarpıcı fotoğraflar Nikon favoriler galerisi için seçilebilir.

Uzmanlarımızdan, evde deneyebileceğiniz bir fotoğrafçılık temasına dayalı olarak ipuçları ve püf noktaları alın.

TUTKUNUZU KEŞFEDİN

DAHA FAZLA IŞIK, DAHA FAZLA ETKİ

#ZCreators