Kendi Işığınızı Yaratın. Kendi Tutkunuzu Yaratın.

Create Your Light, yaratıcı dünyaların buluştuğu yerdir. İki fotoğrafçı iş birliği yaptığında ne olur? Her tür, tarz ve görüntü oluşturma vizyonundan içerik oluşturucuları bir araya getiren ortak çalışmalar aracılığıyla fotoğrafçılık zanaatını keşfedin. Sınırları aşan ipuçları ve yepyeni çekim yollarına ilham veren püf noktalarını bulacaksınız.
Bundan sonra ne yaratacağınızı görmek için sabırsızlanıyoruz!

Becerilerinizi Geliştirmek İçin İlham Alın

Create Your Light, Nikon ailesi üyelerinin birbirlerine meydan okumak ve ilham vermek için bir araya geldiği yerdir. Evde denemek için fotoğrafçılık temasına dayalı olarak uzmanlarımızdan eğitim ipuçlarını ve püf noktalarını paylaşmaya devam edeceğiz. Daha önce olduğu gibi mevcut temaya dayalı bir görüntüyü yakalamak üzere yeni becerilerinizi kullanmak için iki haftanız var. #CreateYourLight etiketini kullanarak yaratıcı çalışmalarınızı Instagram, Facebook ve Twitter'da bizimle paylaşın.

İlk S-Line makro objektifimizle bir yemek fotoğrafı çekimi!

#CreateYourLight yolculuğu, Donna Crous ve Aurélie Gonin ile yemek fotoğrafçılığı dünyasını keşfetmek için geri dönüyor. Donna Crous, ödüllü bir blog yazarı ve yemek fotoğrafçısıdır. Aurélie Gonin, bir aksiyon sporları video grafikeri, yapımcısı, editörü ve yönetmenidir.

İlk S-Line aynasız makro objektifimiz NIKKOR Z MC 105mm f/2.8 VR S ile neler yaptıklarını keşfedin. Tamamen farklı iki yaratıcı vizyonu ve tarzı bir araya getirip bunları ışık, renkler ve yiyecek ile harmanladığınızda ne olur?

Hangi objektifi kullanıyor olursanız olun, Donna'nın ve Aurélie'nin aydınlatma, kompozisyon ve hareket ile ilgili ipuçları ve tekniklerinden çok şey öğrenebilirsiniz. #CreateYourLight etiketini kullanarak çekimlerinizi bizimle paylaşın.

En çarpıcı görüntüler, Nikon favoriler galerimizde sergilenmek üzere seçilebilir.

Uzmanlarımızdan, evde deneyebileceğiniz bir fotoğrafçılık temasına dayalı olarak ipuçları ve püf noktaları alın.

TUTKUNUZU KEŞFEDİN

DAHA FAZLA IŞIK, DAHA FAZLA ETKİ

#ZCreators