NIKON D850

D850, Bukom'daki Özel Projemde büyük zevkle kullandığım ezber bozan bir kamera. Yüksek etkili yakın çekimler için ideal olan kompakt ve son derece hızlı yapısıyla tam istediğim çözünürlüğü ve dinamik aralığı sağlıyor.

Nikon D500

Nikon D500, dikkat çekecek ölçüde hafif bir kamera; özellikle daha hafif DX objektiflerle birlikte kullanıldığında. Macera fotoğrafları çekerken genellikle aktiviteye dahil olma ihtiyacı duyarım. Örneğin, tırmanışçıları çekiyorsam benim de tırmanmam gerekiyor. Dolayısıyla, D500 gibi hafif bir fotoğraf makineniz olması çok önemli. Ekipmanınızın sizi yavaşlatmasını asla istemezsiniz. Bu fotoğraf makinesinin 4K video özelliklerini de seviyorum. Önümüzdeki dönemde gelecek filmler için harika görüntüler yakaladım bile.

Nikon D5

Nikon D5 muhteşem bir fotoğraf makinesi ve Nikon Elçiliği görevim sırasında denemeyi gerçekten dört gözle beklediğim bir ürün. Geniş bir ISO aralığıyla birlikte yüksek bir görüntü kalitesine sahip. Bu nedenle az ışıkta çekim yapmak için mükemmel ve etkileyici ölçüde hızlı bir kare hızına sahip olması onu aksiyon, hareket ve ardışık görüntüler çekmek için ideal yapıyor. Bunun yanında olağanüstü 4K video da çekiyor.

AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED

Bu inanılmaz keskin objektif, çekim yaptığım favori zoom objektiflerimden biri. Öylesine çok yönlü ki genellikle bir projenin tamamını onunla çekebiliyorum. Bu kadar yüksek bir görüntü kalitesi sunan bir zoom objektifine sahip olmak nadiren gerçekleşen bir durum.

AF-S NIKKOR 70-200mm f/2.8G ED VR II

Bu profesyonel telefoto zoom objektifi, ekipman çantamın kilit bir parçası. 2,8 maksimum diyaframı ve Titreşim Azaltma özelliğiyle birlikte olağanüstü çözünürlüğüyle bu objektif, az ışık koşullarında gayet iyi çalışıyor ve kullanmaktan keyif aldığım bir aralığa sahip. Bu objektifi mümkün olduğunca çok kullanmaya çalışıyorum.