Nikon D810

Bu fotoğraf makinesi 36,3 megapiksel görüntü sensörü ve son derece geniş ISO aralığı sayesinde inanılmaz fotoğraflar çekiyor. Bu da çekim yaptığınız ışık koşullarına bakmaksızın fotoğraf makinesinin adapte olup son derece güzel ve net kareler çekeceği anlamına gelir. Ayrıca kolayca taşıyabileceğiniz kadar kompakttır. Bu şu anda bulunan en iyi profesyonel fotoğraf makinelerinden biridir.

Nikon DF

Bu fotoğraf makinesi harika görünmenin ötesinde son derece etkileyici fotoğraflar çekiyor. Mükemmel sensörü ve harika kumlanma kontrolü sayesinde bu fotoğraf makinesi, kompakt, taşıması kolay ve bana göre bir fotoğrafçının yaşam tarzı için en harika seçimdir.

Nikon COOLPIX A

Nikon COOLPIX A'yı performansı ve boyutları için kullanıyorum. Bu küçük ve kompakt fotoğraf makinesi DSLR teknolojisine sahip ve kaliteden ödün vermiyor. Bu makineyi bir hikâye veya fikir aradığım sırada ve o anı zorluk çekmeden hızlıca yakalamam gerektiğinde kullanıyorum.

AF-S Zoom NIKKOR 17-35mm f/2.8D IF-ED

Bu objektif harika! Son derece hafif ve hızlı. Diyafram açıklığı düşük ortam ışığında çekim yapmamı sağlıyor ve öznelerin keskinliğini koruyor.

AF-S NIKKOR 35mm f1.4G

Bu harika kaliteye ve hızlı diyaframa sahip geniş açılı objektif, düşük ışık altındaki çekimler için mükemmel.

AF DC-NIKKOR 105mm f/2D

Bu hızlı, orta boy telefoto objektif loş ışıkta çekim yapmak için harika; aynı zamanda fotoğraflarıma doğal bir görünüm katıyor. Bunu öznelerimi kendi doğal çevrelerinde çekmek için kullanmayı seviyorum.