Nikon Elçileriyle tanışın

Nikon Elçileri bugün sektördeki en yetenekli ve etki sahibi görsel sanatçılardan oluşur. Bu yetenekli, cesur öykü anlatıcıları çoğu zaman gerekenden daha fazlasını yapar ve tutkuları, enerjileri ve sanatlarına olan bağlılıklarıyla tanınır.

Nikon Elçileri, sektörün en yeni teknolojilerini kullanan ve çağımızı yansıtan sosyal yönelimlere karşı farkındalıkları bulunan yetenekli ve etkileyici görsel sanatçılardır. Nikon Elçileri teknik bilgilerini ve tutkularını atölyeler, sergiler, çevrimiçi öğreticiler ve sosyal ağ hizmetleri üzerinden profesyonel fotoğrafçılarla ve fotoğrafçılığa derin bir ilgi duyan kişilerle paylaşır.

Nikon Elçileri, Nikon görüntü oluşturma ürünlerinin özelliklerini ve kullanımını genel halka ve profesyonel görüntü oluşturuculara göstermek için Nikon tarafından yetkilendirilmiştir ancak çalışmalarının ifadeye yönelik içeriği tamamen kendilerine aittir. Nikon Elçileri, Nikon çalışanı değil bağımsız yükleniciler ve görsel sanatçılardır. Nikon Elçilerinin fotoğrafları, web siteleri, sergileri ve görsel resimleri ile bu içerik ve resimlerin elde edilme şeklinden Nikon Elçileri sorumludur. Elçilerin fotoğrafları, web siteleri, sergileri veya görsel resimlerinde olabilecek mesajlar, inançlar veya görüş açıları Nikon'un veya herhangi bir Nikon çalışanının fikirleri, inançları veya görüş açılarını yansıtmamaktadır.